До Уваги шанувальників та прихильників породи Німецький Дратхаар!

Шановні друзі !

Як Голова Комітету з Мисливського Собаківництва «Кінологічної Спілки України», щоб уникнути пересудів та різного роду маніпуляцій вашою думкою, а також нагнітання зайвих емоцій в ситуації з породою Німецький Дратхаар в Україні,

 

офіційно повідомляю вас про наступне:

 

Протягом останнього часу був відсутнім конструктивний діалог між «Кінологічною Спілкою України» та Всесвітнім Клубом Німецький Дратхаар (DD WV), а також не приймалися до уваги німецькою стороною жодні наші роз'яснення та аргументи про те, що Кінологічна Спілка України є єдиним та повноправним представником нашої країни в МКФ-FCI. Таким чином Всесвітній Клуб Німецький Дратхаар (DD WV) вважав за краще нашу інформацію та стурбованість з цього питання ігнорувати.

Згідно з Договором від 29.05.2015р. з партнерськими організаціями п.2,1 Угоди де ФМСУ визнає, що КСУ є єдиним від України повноправним членом МКФ-FCI та представляє інтереси чистопородного собаківництва України на міжнародному рівні.

Останнім часом КСУ ретельно спостерігає за діями групи осіб, яки намагаються всіляко діскредитувати репутацію КСУ в Україні та на Міжнародному рівні. За такі дії до даних осіб можуть бути вжиті Дісциплінарні заходи згідно п.9 «Кодекса Етіки КСУ» та п.п. «Положення про проведення Мислвських кінологічних заходів КСУ».

В країнах, які входять до складу МКФ-FCI, за будь-яку кінологічну діяльність із залученням собак з родоводами МКФ-FCI відповідає організація – член МКФ-FCI, тобто проведення кінологічних заходів на території України погоджує, проводить та несе відповідальність перед МКФ тільки «Кінологична Спілка України».

Це також не береться до уваги з боку Всесвітнього Клубу Німецький Дратхаар.

КСУ надає право проведення кінологічних заходів тільки своїм структурним підрозділам а партнерські організації мають право проводити їх тільки сумісно с підрозділами КСУ.

Всі кінологічні заходи КСУ, які заплановані на 2019 рік є лигитимними та сертификатними, якщо вони внесені до Календарного Плану заходів КСУ на цей рік та подані в графік МКФ-FCI.

Враховуючи вищесказане

Президент «Кінологічної Спілки України» надіслав листа(Вих.№48 від 18.01.2019) країнам - членам Всесвітнього Клубу Німецький Дратхаар, та повідомив керівників МКФ–FCI та VDH про наступне:

18.01.2019 року Україна вийшла зі складу Всесвітнього Клубу Німецький Дратхаар у повному складі, а саме – обидва українські клуби: КСУ та ФМСУ.

 

Подальша робота з собаками породи Німецький Дратхаар (FCI-Стандарт Nr. 98), які мають родоводи МКФ-FCI, на території України буде здійснюватися виключно згідно з положеннями МКФ-FCI.

На 2019 рiк нами заплановано дуже багато традиційних кiнологичних заходiв в КСУ за участю міжнародних суддів. Ми будемо раді бачити на ціх заходах усіх Вас та наших партнерів. Ми відкриті для консультацій та подальшого, конструктивного діалогу по всім питанням щодо покращення роботи з породою Німецький Дратхаар в Україні.

Дуже сподіваюсь на те, що цей лист роз’яснить сітуацію та остаточно усуне всіляки негативні та деструктивні питання та негаразди як від наших партнерів, так і від наших поважних опонентів стосовно роботи з породою Німецький Дратхаар в Україні. Сподіваюсь на ваше розуміння.

З повагою та

найкращими побажаннями,

 

Голова Комітету з Мисливського

Собаківництва «Кінологічної спілки України» Зеленовська-Рикова І.Є.

26.01.2019

Реклама на сайте

44 https://www.bayer.ua

 

РАЗМЕЩЕНИЕ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ

+380 67 407 57 60

+38 068 704 00 42