Шановні власники дратхаарів, Члени Кінологічної Спілки України та Українського Клубу Німецький Дратхаар!

Шановні власники дратхаарів, Члени Кінологічної Спілки України та Українського Клубу Німецький Дратхаар! З огляду на невщухаючі пересуди стосовно легітимності діяльності Українського Клубу Німецький Дратхаар (УКНД) та заходів, що клуб організовує, ми розуміємо, що це говорить про те, що у власників собак породи Німецький дратхаар є питання, які потребують роз’яснення.

По-перше, це стосується відсутності достовірної інформації щодо статусу УКНД. В цьому питанні все дуже прозоро. УКНД є монопородним клубом у складі Кінологічної Спілки України (КСУ), що, у свою чергу, є єдиним представником українського чистопородного собаківництва на міжнародному рівні, діє за міжнародними кінологічними стандартами у складі Міжнародної кінологічної федерації (МКФ).

По-друге, не всі власники дратхаарів розуміють, що сталося останнім часом у відносинах між УКНД, КСУ та Всесвітнім Клубом Німецький Дратхаар (VDD e.V).

В цьому питанні теж не має білих плям та прихованих мотивів з боку УКНД та КСУ. Річ в тому, що у 2019 році співробітництво між КСУ та VDD e.V було припинено у зв’язку з численими грубими порушеннями з боку VDD e.V умов співробітництва та керівних документів МКФ.

У листі від 18.01.2019 Президент КСУ Г.Оніщенко повідомив про вихід України зі складу Всесвітнього Клубу Німецький Дратхаар. Це означає, що обидва українські кінологічні клуби – Кінологічна Спілка України та Федерація Мисливського Собаківництва (ФМСУ) перервали співробітництво з VDD e.V. По-третє, ЩО ЦЕ ВСЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ ВАС, ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ ДРАТХААРІВ?

Ми впевнені, що у минулому та поточному році ви на власному досвіді впевнилися, що УКНД-КСУ діє виключно в інтересах розвитку породи та збереження якісного поголів’я у Україні. Усі власники дратхаарів з родоводами МКФ-КСУ мають широкі можливості участі в офіційних заходах, отримання титулів на виставках та змаганнях, що визнані у міжнародному співтоваристві.

В теперішній час неможливі будь-які посилання на співпрацю КСУ або ФМСУ з VDD e.V. Якщо деякі особи поширюють таку недостовірну інформацію, то це з метою ввести вас в оману. Будьте обачливі, коли реєструєте свого собаку для участі в змаганнях.

Щоб бути впевненим в легітимності отриманих титулів та дипломів, заздалегідь переконайтеся, що організатори мають дозвіл від Кінологічної Спілки України. КСУ надає Українському Клубу Німецький Дратхаар право организації та проведення титульних змагань для собак породи Німецький Дратхаар, що є для вас гарантією законності та високого рівня цих заходів. Об'єднуємося, друзі, будемо берегти і розвивати породу Німецький Дратхаар в Україні!

 

З повагою, Правління Українського Клубу Німецький Дратхаар!!!

Реклама на сайте

44 https://www.bayer.ua

 

РАЗМЕЩЕНИЕ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ

+380 67 407 57 60

+38 068 704 00 42