Загальні Збори Всеукраїнського породного клубу Кінологічної Спілки України «Український Клуб Німецький Дратхаар»

12 вересня 2020 року відбулися Загальні Збори Всеукраїнського породного клубу Кінологічної Спілки України «Український Клуб Німецький Дратхаар».

На зборах були присутні 67 членів Клубу. Офіційним спостерігачем від КСУ був присутній О.А.Гапон.

Головними питаннями на порядку денному були звіти Президента Клубу О.Тiщенка та членів Правління, а, також, питання майбутньої діяльності Клубу, вибори Президента Клубу та Правління на наступні 5 років.

Крім того, поточні питання, серед яких обговорення діяльності М.Мірошникова та Ю. Гуленко як членів Правління УКНД та членів КСУ. Загалом учасниками зборів визнано, що за звітний період Клубом проведена значна робота по досягненню цілей та виконанню завдань КСУ.

Рівень роботи Клубу визнаний задовільним, та таким, що відповідає вимогам сьогодення. Учасники зборів наголосили, що за звітний період значно виросла якість поголів’я та рівень проведення виставкових, мисливських заходів, а також, змагань під егідою КСУ.

Члени УКНД вважають, що керівництво УКНД та КСУ за минулий період доклали значних зусиль щоб зберегти можливість розвитку породи в Україні всупереч деструктивним діям окремих представників VDD, що були спрямовані на ліквідацію УКНД та вихід УКНД з КСУ.

Відкритим голосуванням було обрано Президентом Клубу О. Тiщенка, а Правління у складі: Назаркіна Я.П., Труша М.М., Чеботарьова А.О., Алімова В.В., Ємел’янова Р.Г., Кайдаш Ю.Е.

Рішенням Загальних Зборів за незадовільну роботу, самоусунення від виконання своїх обов’язків, дії, що несумісні з інтересами членів УКНД, багаточисельні порушення Положень та Статуту КСУ а, також, беручи до уваги їх власне бажання, колишні Члени Правління М.Мірошников та Ю. Гуленко ВИКЛЮЧЕНІ з членів УКНД.

Крім того, вважаючі на багаточислені встановленні порушення Статуту КСУ та Кодексу Етики, Положення про породіні клубі ВГО КСУ, Положення про суддів з робочих якостей собак мисливських порід КСУ, учасники Загальніх Зборів прийняли Звернення до Президента КСУ щодо ДИСКВАЛІФІКАЦІЇ М.Мірошников та Ю. Гуленко як членів КСУ та суддів.

Протокол Загальних Зборів та Звернення до Президента КСУ подані до КСУ встановленим порядком.

Реклама на сайте

44 https://www.bayer.ua

 

РАЗМЕЩЕНИЕ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ

+380 67 407 57 60

+38 068 704 00 42